Close
asistence

Asistenční služby naší autopůjčovny jsou v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně státních svátků. Pokud máte jakoukoli potíž či dotaz, který se týká vypůjčeného automobilu z naší autopůjčovny zavolejte na naše telefonní číslo 605 043 834. Druhou alternativou je číslo 1224, kde uvedete registrační značku vozidla. Následně vám bude sděleno, které služby můžete čerpat zdarma. Tyto dvě telefonní čísla jsou jediná, která můžete bezpečně použít, s vědomím, že vás nikdo nebude chtít připravit svoji lákavou nabídkou pomoci o peníze.

Lovci nehod jsou na ústupu

V minulosti nabízeli svoje služby takzvaní lovci nehod, kteří byli napojení na osoby přijímající hlášení o nehodách. U střetů vozidel byli většinou jako první, a lidem ve stresu ze způsobené události nabízeli svoje služby. Jednalo se o odtah, opravu či náhradní vozidlo. Po podpisu smlouvy a jakési dočasné úlevě, následoval za pár týdnů šok. Lovci nehod si účtovali nehorázné doplatky za odtahy, opravy i půjčovné automobilů.

V naší autopůjčovně zdarma

asistenční služby

V naší autopůjčovně máte tyto služby zdarma. Odtah do nejbližšího autoservisu je po nehodě zahrnut v ceně havarijního pojištění, který naše autopůjčovna hradí pojišťovně Kooperativa. Náhradní vozidlo si po dohodě můžete vyzvednou v naší kanceláři nebo vám bude přistaveno na vaši adresu. Oprava poškozeného automobilu je v naší režii. Jediné, co vás může potkat je uhrazení sjednané spoluúčasti při vámi zaviněné nehodě. Tuto spoluúčast si ovšem můžete po dohodě připojistit na nulovou spoluúčast. Tím pádem neplatíte opět vůbec nic.

Odtah, pomoc na silnici

V případě havárie či poruchy automobilu, který máte zapůjčený z naší autopůjčovny, stačí zavolat na naše telefonní číslo a technik z asistenční služby je připraven 24 hodin denně vyrazit k vám a pomoci s jakoukoli potíží. Může se jednat třeba o vybitou baterii. Stačí, když zapomenete vypnout nějaké světýlko v autě a potíž je na světě. Většinou k vám asistenční technik dorazí do hodinky, což není až tak velké zdržení. Asistenční služby fungují i v zahraničí.