Close

18. 8. 2015

Výhody autopůjčovny Automoc

NÍZKÉ CENY SE STEJNOU KVALITOU

Ze zkušeností víme, že častým limitujícím parametrem jsou při návštěvě autopůjčovny finance. Ne každý si může dovolit platit za půjčené auta tisícovku denně a k tomu ještě hradit projetý benzín. Na druhé straně jsou lidé, kteří jsou zvyklí na určitý komfort vozidla a mají vyšší nároky na jeho jízdní vlastnosti. Z těchto důvodů se snažíme uspokojit celou škálu těchto klientů. V nabídce máme levnější varianty v podobě vozidel Škoda Fabia či Citigo. Tyto vozidla se dají pronajímat s relativně nízkými provozními náklady, tím pádem lze nájemné pro klienty stlačit na velice slušnou cenu.

Pokud automobil nepotřebují na dalekou cestu do zahraničí, pohybuje se cena okolo 500 Kč za den, což není opravdu mnoho a tuto částku si v dnešní době může dovolit značná část lidí, kteří autopůjčovnu vyhledají. Cena je včetně DPH, takže reálně je pronájem ve výši 410 Kč (pokud si pronajmete auto na firmu, rozdíl vám finanční úřad vrátí). Současně se nemusíte bát, že dostanete nějaký starý vrak, s kterým sotva dojedete. Automobily jsou pravidelně servisovány a jejich stáří se pohybuje od nejnovější modelů po cca pětileté vozy. To znamená, že vás nemůže potkat porucha, která je příznačná pro postarší rezivějící automobily (odejde spojka, přetrhne se rozvodový řemen, brzdy moc nebrzdí, interiér je hodně opotřebovaný atp.).

OTEVŘENO O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH 7:00 – 20:00

Asi největší výhodou naší autopůjčovny je její otvírací doba. U nás máme otevřeno každý den od 7:00 do 20:00 hodin, včetně víkendů a všech svátků. K tomu asi není co dodat. Pokud se podíváte na otvírací dobu většiny autopůjčoven, zjistíte, že mají určitě otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00, o víkendu po domluvě. Komu by se chtělo si něco domlouvat s někým, kdo má zrovna volno. To mi připadá dost nevhodné a sám nikoho tímto způsobem neotravuji. Buď mám otevřeno, nebo mám zavřeno, je to stejné jako klepat na zamčený obchod, pokud je někdo uvnitř a dožadovat se obsloužení.

PŮJČUJEME I NA JEDEN DEN

Také pronájem na jeden den není u jiných autopůjčoven samozřejmostí. Logicky každý rád pronajme auto raději na 14 dní, kdy se o něj nemusí starat než 14krát na jeden den. Někdo pronajímá od dvou tří, viděl jsem i autopůjčovnu, kde bylo minimum 4 dny. To mi připadá absurdní. Pokud chci vyjít zákazníkům vstříc, musí být jednodenní pronájem v nabídce, i kdyby to mělo být pro autopůjčovnu jakkoli „otravné“.  

KANCELÁŘ NA PŘEDÁVÁNÍ V CENTRU PRAHY

Objednané automobily si naši zákazníci přebírají v centru Prahy na Vinohradech, v Chodské ulici 25. Nemusíte se trmácet někam na okraj, utrácet za taxi. K nám jezdí MHD ze všech koutů hlavního města. Také když auto vrátíte, nemusíte složitě přemýšlet o tom, jak se dostanete domů. Některé mimopražské autopůjčovny vozidla přistavují, musíte jim ovšem předem naskenovat občanský a řidičský průkaz, u některých se neobejdete bez toho, abyste odeslali také číslo svojí kreditní karty. Tyto citlivé údaje bych po internetu určitě neposílal. Zneužití dat na cloudových uložištích není nic výjimečného.    

NON STOP ASISTENČNÍ SLUŽBY

Pokud nastane nějaká potíž, například nezaviněná nehoda, jsou vám k dispozici asistenční služby. Ty garantují příjezd technika do cca 45 minut od nahlášení problému. Nikdy se vám nemůže stát, že budete muset řešit cokoli samy.   

ŠIROKÝ VÝBĚR VOZŮ

Autopůjčovna Praha nabízí v oblasti osobních automobilů všechny možné jejich varianty. Kdo potřebuje malé auto, sáhne po Škoda Citigo. O něco větším vozem s větším kufrem je Škoda Fabia. Tu nabízíme jak ve verzi hatchback, tak kombi, která nabízí slušný úložný prostor. Pokud vám ani tento vůz nevyhovuje, můžete si u nás pronajmout Škodu Rapid, která už se dostala do podvědomí tuzemských řidičů, ti si ji velice rádi pronajímají. Komfortem se snaží přiblížit Škodě Octavii, cenou spíše Fábii, takže pro někoho jasná volba. Asi nejlepší volbou jsou turbodieselové Octavie. Ty jsou u nás k mání jak ve verzi sedan, tak kombi. Benzínové Octavie jsme do naší nabídky nezařazovali, jelikož si myslíme, že jejich vyšší spotřeba se nemůže s dieselovými srovnávat. Tyto úsporné a zároveň výkonné vozidla jsou vhodná na pohodlné delší trasy, kdy kalkulujeme do celkových nákladů i spotřebu. Ta se pohybuje okolo 5 litrů na sto kilometrů.