Close

Akční nabídka platí stále, nejedná se o iluzi

Akční nabídka autopůjčovny

Bez akcí a slev se dnes neobejde žádný obchodník. Bohužel většina rádoby akcí a slev je jen na oko. Snaží se o ně hlavně prodejci, kteří mají vysoké ceny a nasadí několika procentní slevy na něco, čeho se nemůžou zbavit. U nás jsme to pojali jinak. Akční nabídka je opravdu zajímavá.

Ceny jsme nasadili již v základu nízko, abychom nemuseli nikomu věšet bulíky na nos a hrát se zákazníky hru na slevy, které se na ně valí na každém kroku. Za pronájem vozu v naší autopůjčovně určitě nedáte více než u konkurence. 

Dovolím si tvrdit, že jsem v porovnání s jinými autopůjčovnami jedni z nejlevnějších při stejné kvalitě (rozuměj kvalitě nových a zánovních vozidel v naší nabídce. Staré vraky u nás nenajdete).

SLEVY NA PŘÍSLUŠENSTVÍ

  • Sleva 50 % na pronájem dětské autosedačky při pronájmu automobilu na 7 a více dnů.
  • Sleva 50 % na pronájem zimních řetězů při pronájmu automobilu na 7 a více dnů.
  • Sleva 50 % na pronájem GPS navigace při pronájmu automobilu na 7 a více dnů.

SLEVY PRO STUDENTY

isic karta

Sleva 10 % na pronájem všech vozidel pro držitele studentské karty ISIC.    

DRUHÝ ŘIDIČ ZDARMA

U konkurenčních autopůjčoven platíte příplatek za druhého či více řidičů. U nás máte tuto samozřejmost zdarma. Jediná podmínka je, aby měl platný řidičský průkaz starý alespoň 1,5 roku. 

U NÁS NÍZKÉ CENY JIŽ V ZÁKLADU

To co nenajdete mezi žádnými akcemi je dohoda o lepší ceně. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně a jeho spokojenost je naším cílem. Ctíme starou pravdu, která říká, že obchod musí být výhodný pro obě strany.

Často se v praxi setkáváme se situací, kdy je obchod výhodný jen pro jednu stranu (většinou prodávajícího). Proto můžeme nabídnout ještě nižší ceny u pronájmů, kdy s autem nenajezdíte příliš kilometrů. Pokud jezdíte hodně, automobil ztrácí hodnotu, tím pádem není prostor pro další snižování nájemného ze strany autopůjčovny.