Close

Nejlevnější pneuservis Praha 2

PO-PA 7:00-18:00

Ceník prací

Levněji to nejde

Naše autopůjčovna nabízí služby pneuservisu za velice výhodné ceny. Nízkou cenu si můžeme dovolit, jelikož tato činnost je pouze doplňkem našeho podnikání a není to náš hlavní zdroj příjmů. Pokud potřebuje vaše vozidlo přezout za dobrou cenu, stačí zavolat na naše telefonní číslo autopůjčovny 605 043 834 a objednat se na konkrétní čas. Přezouváme jak ocelové, tak alu ráfky rozměrů 13–17 palců.

Nejlevnější přezutí 4 kol za 440 Kč (ocelové ráfky) obsahuje 4 ks demontáž z ráfku + montáž na ráfek + vyvážení kola. Pokud chcete tyto kola sundat a nandat znovu na auto připlatíte si 60 Kč, komplet vás přezutí celého vozu vyjde na 500 Kč, což nikde nepořídíte. Alu ráfky přezujeme a vyvážíme za 550 Kč + 50 Kč (sundání a nandání na auto).

Některé pneumatiky nepřezouváme

Jelikož naše vybavení není určené pro speciální druhy pneumatik, některé z nich nedokážeme na našem zařízení přezout. Jedná se o pneumatiky Run Flat, které mají vyztužené bočnice a jsou určeny k dojetí, i když máte defekt. Také nepřezouváme nízko profilové pneumatiky a kola bez středového otvoru. Současně není možné u nás přezout velké pneu od 18 palců výše. S těmito pneumatikami musíte navštívit klasický pneuservis, kde vám rádi tuto službu provedou. My se zabýváme nejrozšířenějšími ráfky o rozměrech 13 až 17 palců, jak ocelovými tak i alu.

Nepřezouváme
  • kola bez středového otvoru
  • pneumatiky Run Flat (dojezdové pneumatiky s vyztuženými bočnicemi)
  • nízko profilové pneumatiky (45 a méně)
  • pneumatiky průměru 18 palců a více