Close

1. 8. 2018

Spolehlivá autopůjčovna v Praze

Na trhu autopůjčoven je velká konkurence. Porovnávat nabídky těchto firem je velice obtížné a zklamání přijde často, když už je pozdě. Jak se pozná spolehlivá autopůjčovna? Pokud člověk nemá přímou zkušenost s půjčovnami aut v Praze, mohou mu napovědět publikované recenze na stránkách Googlu. Někdy si klienti vybírají autopůjčovnu na základě doporučení svých známých. Je několik dalších indikátorů, které mohou napovědět, o jakou firmu se jedná. Nejviditelnější vizitkou jsou většinou webové stránky autopůjčovny. Jejich design a přehlednost, může být znamením toho, že se jedná o společnost, která se snaží zaujmout své zákazníky.

KOMUNIKACE AUTOPŮJČOVEN S KLIENTY

komunikace

Nezanedbatelným ukazatelem je určitě komunikace vlastníků či zaměstnanců autopůjčovny se svými klienty. K čemu nám bude krásně vypadající on-line rezervační formulář, když nám na něj nikdo v krátkém čase neodpoví. Auto si většinou potřebujeme půjčit rychle a pokud komunikace vázne, dostáváme se do časové tísně. Také telefonický rozhovor s autopůjčovnou může o čemsi vypovídat. Každý z nás jistě na vlastní kůži absolvoval rozhovor s ne příliš dobře naloženým zaměstnancem nějaké firmy. V tu chvíli je naše motivace ke spolupráce s touto společností velice nízká.

CENOVÁ POLITIKA AUTOPŮJČOVEN V PRAZE

Cenová politika autopůjčoven v Praze je kapitola sama pro sebe. Často jsou webové stránky těchto společností zaplněny reklamními bannery s tak nízkou cenou za pronájem auta, až se to jednomu zdá podezřelé. Většinou se tento pocit naplní, jelikož inzerovaná nízká cena za jeden den pronájmu je možná při více jak měsíční výpůjčce auta a doplatku DPH k této ceně. Některé půjčovny si dokonce připočítávají k ceně nájmu i povinné ručení. To už jsou opravdu extrémy a je s podivem, že se tyto autopůjčovny dokážou udržet delší dobu na trhu.

V naší autopůjčovně se snažíme vyjít našim klientů vstříc. Naše ceny jsou uváděny vždy s DPH a nenarazíte zde na žádné extra příplatky. Vše je transparentně uvedeno v našem ceníku autopůjčovny na našich webových stránkách. Pokud máte jakýkoli dotaz, dostanete jasnou odpověď a je jen na vás, zdali se rozhodnete půjčit si automobil u nás.